UDRUŽENJE ZA OSNAŽIVANJE OSOBA SA NEPSIHOTIČNIM POREMEĆAJIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UDRUŽENJE ZA OSNAŽIVANJE OSOBA SA NEPSIHOTIČNIM POREMEĆAJIMA

You are not connected. Please login or register

DOBRO DOŠLI, IZVOLITE SE PREDSTAVITI

Go down  Порука [Страна 1 of 1]

1DOBRO DOŠLI, IZVOLITE SE PREDSTAVITI Empty DOBRO DOŠLI, IZVOLITE SE PREDSTAVITI Sat Nov 28, 2009 7:11 pm

LENA

LENA

Zdravo,drustvo staro, a nadam se i novo-kao sto je i ovaj forum.
Moje ime je Jelena,imam 28 godina iz Beograda sam.Proteklih sest i po godina(od toga jedno dve i po godine bez nekih velikih problema u funkcionisanju,bez jakiih napada panike,zebnje,strepnje za sopstveno zdravlje i zivot)sam u kandzama panicnog poremecaja i agorafobije.
Poslednje dve godine,agorafobija se u mom zivotu pise ogromnim slovima i preti da me izoluje od stvarnosti i zivota koji se desava ponekad skroz mimo mene.
Kao sto neki od vas znaju moja ideja na starom forumu jeste bila da okupim ljude koji razmisljaju na isti nacin kao i ja,koji smatraju da udruzivanjem svojih snaga mozemo uciniti da ovo sto nam se desava postepeno izbledi.
Ono sto ovim putem zelim da porucim svim buducim clanovima jeste jedan tekstic koji cesto volim da citiram,mislim da daje potrebnu snagu da istarajemo ma koliko nekad izgledalo tesko i nemoguce
"KAD NAM SE UCINI DA GUBIMO TLO POD NOGAMA ,KAD SRCE LUPA KAO DA HOCE DA ISKOCI,KAD MISLIMO DA TONEMO....MORAMO DA POTRAZIMO NAJBOLJI DEO SEBE,ONAJ KOJI CESTO ZABORAVLJAMO.
TO JE JEDINI NACIN DA ISPLIVAMO I VRATIMO SE U ZIVOT "

Назад на врх  Порука [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму